VM design

VM design

O mně

Vítejte

Jsem trojnásobná maminka, vášnivá fotografka, kreativní a trochu hyperaktivní žena.

Vystudovala jsem střední technickou školu, následně bakalářské studium na technické univerzitě, po-té Mgr. v oboru speciální pedagogika – učitelství.  Zároveň během studií jsem pracovala ve školství a následně založila rodinu a právě děti mě přivedly k focení. Chtěla jsem zachytit ty krásné vzpomínky na to, jak byly malé, jaké dělají grimasy nebo při jejich oblíbených činnostech. Začala jsem tedy trávit čas čtením knih a článků, absolvováním kurzů a snažila se v této oblasti zdokonalit. Můj koníček začal časem přerůstat do takových rozměrů, že jsem nezůstala u focení svých dětí, ale začala jsem fotit  i zbytek rodiny, děti kamarádkám či sousedům a nakonec se z mého koníčku stala práce.

PS1R9381

Jak mě vidíte...

logo
logo
logo
logo

Recenze

Rhoncus et, phasellus integer lorem lectus amet cursus mattis odio? Scelerisque velit pellentesque vel, odio porttitor, proin pulvinar, dictumst mauris, elementum sed, massa. Habitasse mauris in. Lorem.
Sit, arcu, dolor etiam risus odio lacus etiam facilisis quis rhoncus adipiscing velit amet sociis placerat aenean vel dapibus scelerisque etiam! Magna? Adipiscing platea, non elementum? Scelerisque.
Amet platea proin tincidunt mattis? Amet adipiscing platea elementum rhoncus non ridiculus! Et vut sociis mauris amet adipiscing? Eu augue porta pid dapibus pellentesque.
Carl Lee
Carl Lee
London, England
Diana Sims
Diana Sims
China Town, NY
Tim Jong
Tim Jong
San Francisco, USA